diabetická obuv - cz - vlajkadiabetická obuv - eng - vlajka
Kontakty ...

ORTO SHOES s.r.o.


Fimberk 180

Skuteč 53973

Česká republika


Tel.: +420 469 699 721

GSM: +420 603 225 249

Fax.: +420 469 699 711


E-mail.: prodej@ortoshoes.cz


IČ: 27537153

DIČ: CZ27537153

Diabetolog radí

Nabízíme Vám možnost konzultace a odborných rad v oblasti diabetu popřípadě syndromu diabetické nohy...

více...

Kde

koupit?

To záleží na tom, zda máte profylaktickou obuv diabetická obuv - D-Work - ilustrace na poukaz od svého diabetologa a chcete využít 1x za 2 roky příspěvku od zdravotní pojišťovny ve výši 1000 Kč nebo zda si obuv chcete koupit sami ze své vůle a proto, že se chcete aktivně postarat o své nohy včas a preventivně – tedy ještě v době, kdy se nástup případných problémů dá ještě pozastavit.


  1. Pokud máte obuv na poukaz a chcete využít příspěvku zdravotní pojišťovny – pak si obuv diabetická obuv - D-Work - ilustrace můžete koupit v kterékoliv lékárně nebo prodejně zdravotnických potřeb, která nás bude chtít kontaktovat a zboží pro Vás objednat. V některých vybraných lékárnách a prodejnách (viz přiložený seznam) je poskytován vyšší servis – hlavně tím, že zde Vám ukáží další modely, které vyrábíme, vysvětlí princip profylaktických účinků naší obuvi, vysvětlí přednosti naší obuvi proti ostatním výrobkům a dále Vám změří speciálním měřidlem ORTO SHOES i velikost, kterou potřebujete. Tím se vyhnete zbytečným nákladům při výměně velikosti za tu správnou. Obuv si po zaslání na prodejnu odzkoušíte a případnou výměnu vyřešíme my s prodejnou.
  2. Pokud nemáte poukaz na obuv od svého diabetologa a nemůžete využít příspěvku zdravotní pojišťovny – ale chcete se aktivně sami postarat o prodloužení svého aktivního života a snížit riziko možného poškození svých nohou v důsledku syndromu diabetické nohy, pak máte několik možností:

    1. Obuv lze koupit všude tam, kde je to uvedeno v odstavci A., bez servisu nebo se servisem, za plnou cenu, která je uvedena u zboží.
    2. Obuv lze zakoupit přímo u nás, u výrobce - tedy v továrně ORTO SHOES s.r.o. ve Skutči (viz Kontakty ). Zde Vám rádi odborně vysvětlíme profylaktické účinky našich výrobků a sdělíme Vám jejich přednosti proti ostatním na trhu. Ukážeme Vám všechny druhy a barvy, změříme Vám nohy a doporučíme Vám nejvhodnější velikost. Pokud si obuv odzkoušíte a vyberete, můžete si ji přímo odnést. Zaplatíte plnou cenu, neplatíte žádné poštovné, obuv si vyberete a odzkoušíte ihned a vyhnete se případným výměnám velikosti a lítání po poštách. Pokud nám sdělíte kontakt na Vás (adresu, e-mail apod.), pak od nás jako poděkování za Váš zájem o výrobky diabetická obuv - D-Work - ilustrace obdržíte při tomto způsobu nákupu bonus – příspěvek 1 Kč za kilometr vzdálenosti mezi Vaším bydlištěm a Skutčí.
    3. Obuv Vám můžeme zaslat na dobírku. Pokud vyplníte řádně objednávku a uhradíte plnou cenu včetně poštovného a balného, obuv Vám zašleme na dobírku podle Vaší objednávky. Před tím Vám DOPORUČUJEME zajet si na některou vybranou prodejnu či lékárnu (viz přiložený seznam) a nechat si změřit nohu a doporučit Vaši velikost. Vyhnete se tím zbytečným nákladům při výměně velikosti. Pokud výměna bude nutná, jsou pravidla vysvětlena v Obchodních podmínkách.


Aktuality D-WORK:
Přihlášení:

V našem e-shopu můžete nakupovat jednorázově i bez registrace.

Přihlašovací jméno
Heslo
registrace nového zákazníka
Vybrané prodejny
Nechcete nakupovat přes internet? Naši obuv naleznete v těchto vybraných prodejnách:

diabetická obuv v lékárnách

zobrazte prodejny zde ..