diabetická obuv - cz - vlajkadiabetická obuv - eng - vlajka
Kontakty ...

ORTO SHOES s.r.o.


Fimberk 180

Skuteč 53973

Česká republika


Tel.: +420 469 699 721

GSM: +420 603 225 249

Fax.: +420 469 699 711


E-mail.: prodej@ortoshoes.cz


IČ: 27537153

DIČ: CZ27537153

Diabetolog radí

Nabízíme Vám možnost konzultace a odborných rad v oblasti diabetu popřípadě syndromu diabetické nohy...

více...

Řekli

o nás

Při vývoji obuvi D-WORK byly využity nejnovější vědecké poznatky o prevenci syndromu diabetické nohy, správné konstrukci profylaktické obuvi pro pacienty s diabetem a výsledky našeho vlastního výzkumu, na kterém jsem se osobně podílel.


Obuv D–WORK mohu vřele doporučit všem nemocným s diabetem, splňuje nejnáročnější požadavky kladené na obuv pro prevenci závažného poškození nohou v důsledku cukrovky.


prof. Kvapil - podpis

Prof. MUDr. Milan Kvapil, CSc., MBA
Obuv pro diabetiky D-WORK jsem začala nosit v říjnu 2011 a používala jsem ji na procházkách ve městě, v přírodě a při řízení auta. Ve všech těchto prostředích mi naprosto vyhovuje, je pohodlná a nemám žádný problém ani v autě při řízení. Obuv je lehká a udržuje příjemnou teplotu (nosila jsem ji i v mírném mrazu těsně pod nulou a nepociťovala jsem chlad). Za deště jsem ji rychle vyměnila a přesto jsem měla nohu suchou a červená barva mi nepustila do ponožek (měla jsem z toho trochu strach, ale vše bylo OK). Po delším stání mě nebolela záda ani nohy jako dřív u jiných bot – to mě velmi potěšilo a překvapilo.


Obuv udržuji běžným kartáčkem a vlhkým hadříkem jak je to uvedeno v letáčku a je bez viditelných změn. Při větší námaze a zpocení jsem nezaznamenala žádný zápach jako u jiných sportovních bot. S botami D-WORK jsem spokojena, protože předčily mé očekávání.


Markéta Čechová, SkutečDiabotám dávám kvůli svým problémům s prsty a klenbou nohy na běžné nošení přednost už několik let. Boty Vaší firmy nosím zatím dva měsíce. Můj názor v tuto chvíli : bot jsou velmi pohodlné, lehké, prodyšné, podrážka neklouže, při došlapu jsou měkké, ale pevné. Při prvním nazutí jsem porušila starou zásadu „ první den nové boty jen chvíli “/zkomplikoval se mi program a nemohla jsem se včas přezout/, přesto jsem neměla žádný problém ani nevznikl otlak nebo puchýř/rozhodně takový postup ale neradím/. Jediné, co pro mě představuje malý problém, je časově náročné šněrování, jde o zvyk a osobní preference, já bych dala přednost suchému zipu.


S tímto vylepšením by pro mě byly tyto boty na každodenní nošení po vhodnou část roku dokonalé.


MUDr. Eva Pěkná, diabetolog, Havlíčkův Brod
Napsali o nás v novinách DIA život - viz článekAktuality D-WORK:
Přihlášení:

V našem e-shopu můžete nakupovat jednorázově i bez registrace.

Přihlašovací jméno
Heslo
registrace nového zákazníka
Vybrané prodejny
Nechcete nakupovat přes internet? Naši obuv naleznete v těchto vybraných prodejnách:

diabetická obuv v lékárnách

zobrazte prodejny zde ..